Něco o mně

V rámci univerzitního vzdělání jsem se věnovala nejrůznějším humanitním oborům: psychologii, antropologii, sociologii, genderovým studiím a dále managementu v sociální a zdravotní sféře.  Můj pětiletý psychodynamický psychoterapeutický výcvik byl zaměřený na práci s traumatem.

Širší spektrum vzdělání se projevuje i v mém terapeutickém přístupu: trápení, se kterým klient*ka přichází, vnímám ve vzájemných propojeních na bio-psycho-sociální rovině a zároveň v kontextu společnosti, ve které žijeme. Pracuji integrativně, vycházím z psychodynamického přístupu, využívám své znalosti a dovednosti z dalších oborů a zároveň s respektem k individualitě a jedinečnosti každého člověka přizpůsobuji spolupráci dané osobě a tématu, se kterými přichází. Nejde o to rozdávat z pozice experta rady, ale společně zkoumat příčiny a souvislosti Vašeho tématu a z místa většího porozumění pak hledat cesty řešení, přičemž o volbě toho nejvhodnějšího rozhodujete Vy. Věřím, že každý z nás má své vnitřní zdroje, které nám pomáhají zvládat těžké situace a terapeutický/poradenský vztah je z mého pohledu místem, kde je můžeme společně objevovat, rozšiřovat a učit se je využívat. Cíl spolupráce vždy vychází z individuální situace a přání klienta*ky. Pro mě je vždy důležité, abyste cítili bezpečný prostor, který budete moci využít k rozšiřování obzorů, většímu porozumění sobě i okolí, objevování souvislostí, prozkoumávání vztahu k sobě i k druhým a k naplňování svého jedinečného potenciálu.

Jsem členkou České asociace pro psychoterapii, z.s. (ČAP). Další celoživotní vzdělávání a supervize vnímám jako samozřejmou součást své praxe. Můj přístup je LGBTQ+ friendly, podepsala jsem Deklaraci Queer psychologie.   Způsob mé práce se také odráží v mých článcích a odpovědích do poradny pro web Psychologie.cz, které najdete ZDE.  

Podrobný přehled mého vzdělání a zkušeností najdete v záložce Vzdělání a zkušenosti

Podrobný přehled mého vzdělání a zkušeností najdete v záložce Vzdělání a zkušenosti – proklik tam. 
 
Širší spektrum vzdělání se projevuje i v mém terapeutickém přístupu: trápení, se kterým klient*ka přichází vnímám ve vzájemných propojeních na bio-psycho-sociální rovině a zároveň v kontextu společnosti, ve které žijeme. Pracuji integrativně, vycházím z psychodynamického přístupu, využívám své znalosti a dovednosti z dalších oborů a zároveň s respektem k individualitě a jedinečnosti každého člověka přizpůsobuji spolupráci dané osobě a tématu, se kterými přichází. Nejde o to rozdávat z pozice experta rady, ale společně zkoumat příčiny a souvislosti Vašeho tématu a z místa většího porozumění pak hledat cesty řešení, přičemž o volbě toho nejvhodnějšího rozhodujete Vy. Věřím, že každý z nás má své vnitřní zdroje, které nám pomáhají zvládat těžké situace a terapeutický vztah je z mého pohledu místem, kde je můžeme společně objevovat, rozšiřovat a učit se je využívat. Cíl spolupráce vždy vychází z individuální situace a přání klienta*ky. Pro mě je vždy důležité, abyste cítili bezpečný prostor, který budete moci využít k rozšiřování obzorů, většímu porozumění sobě i okolí, objevování souvislostí, prozkoumávání vztahu k sobě i k druhým a k naplňování svého jedinečného potenciálu. 
Jsem členkou České asociace pro psychoterapii, z.s. (ČAP) https://psychologie.cz/autor/lucie-brandtlova. Další celoživotní vzdělávání a supervize vnímám jako samozřejmou součást své praxe. Můj přístup je LGBTQ+ friendly, podepsala jsem Deklaraci Queer Psychologie – proklik na https://www.queerpsychologie.cz/deklarace/  Způsob mé práce se také odráží v mých článcích a odpovědích do poradny pro web Psychologie.cz, které najdete ZDE ZDE – proklik na https://psychologie.cz/autor/lucie-brandtlova/ 
Podrobný přehled mého vzdělání a zkušeností najdete v záložce Vzdělání a zkušenosti
 
 
• komunikační obtíže
• vztah k tělu
• nízké sebevědomí, nízká sebeúcta
• vztahové problémy a konflikty – v partnerství, v práci, s dalšími blízkými osobami
• stres, nespokojenost
• strach a úzkost
• a další
Prostory si pronajímám od organizace Komunikujeme o.p.s.